Firma HOST istnieje na rynku od 26 lat. Dzięki naszym wysokim umiejętnościom technicznym potwierdzonymi licznymi certyfikatami, dyplomami inżynierskimi i doświadczeniu, jesteśmy postrzegani jako profesjonalny softwarehouse i integrator rozwiązań teleinformatycznych. Oprogramowanie tworzone przez nas jest idealne dla wszystkich, ponieważ można je dopasować do każdego klienta.

Głównym celem firmy HOST jest solidność w każdym działaniu. Specjalizujemy się we wdrażaniu zintegrowanych systemów informatycznych.

Naszym największym sukcesem jest to, że potrafimy zrozumieć potrzeby naszych klientów, doradzić w odpowiednim wyborze rozwiązania i wykorzystaniu posiadanego systemu do uzyskania lepszych wyników Finansowych. Nie potrzebujemy dużej ilości spotkań żeby znaleźć wspólny język i zrozumieć Państwa potrzeby i oczekiwania.

HOST gwarantuje swoim Klientom profesjonalizm świadczonych Usług, autoryzowane dostawy sprzętu i oprogramowania, współpracę w zakresie projektowania i realizacji zaawansowanych projektów związanych z sieciami komputerowymi, serwis oraz pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów Klientów.

Prowadzimy działalność w zakresie:

  • wdrażania systemów informatycznych
  • projektowania i tworzenia oprogramowania
  • szkoleń
  • projektowania i realizacji systemów teleinformatycznych
  • dostaw i integracji profesjonalnego sprzętu i oprogramowania w sieciach
  • konsultingu teleinformatycznego
  • serwisu i opieki technicznej outsourcingu

Nasza firma jest jednym z największych autoryzowanych Partnerów firmy Comarch w kraju. Oprócz wdrażania rozwiązań firmy COMARCH (ERP OPTIMA, ERP XL, ERP ALTUM) mamy własne rozwiązanie uzupełniające funkcjonalności systemów COMARCH. W naszej ofercie można znaleźć systemy: APS B2B, Helpdesk, MES, WMS, YMS i wiele innych.

Chcąc sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów, stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników na szkoleniach i kursach i corocznie zwiększamy zatrudnienie o min 10%.

Nasza firma posiada bardzo bogate doświadczenie związane z wdrożeniem systemów ERP w branży zaopatrzenia rolnictwa - znamy specyfikę branży. Naszymi klientami są m.in. Grene, Kramp, ARO-RAMI, Agerpol i inne. Firmy te od wielu lat są naszymi klientami i stale pracujemy nad nowymi projektami, które mają na celu zwiększanie rentowności, udziału w rynku i poprawianie organizacji firmy. Posiadamy silny zespół programistów i wdrożeniowców, którzy potrafią szybko i skutecznie rozwiązać każdy problem.

Kontakt z nami

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

HOST Sp. z o.o. ul. Poznańska 74 62-510 Konin Poland Zadzwoń teraz
+48 63 245 68 55
lub Wyślij e-mail
host@host.pl